Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Zamówienie było gotowe szybciej niż podano na stronie, starannie zrobione, bardzo smaczne!

Karolina

:)

ŁUKASZ

Dziękujemy za ocene:)
Zapraszamy ponownie:)
~ Zespół Hanesushi

Wszystko było zgodnie z oczekiwaniami.

MICHAŁ

Dziękujemy za ocenę.
Serdecznie zapraszamy ponownie:)
~ Zespół Hanesushi

Bardzo smacznie. Super.

Anna

Wszystko super. Oby tak dalej.

Tomek

Jestem zadowolona za każdym razemczy zamawiając przez internet czy osobiście na miejscu. Obsługa sympatyczna. I sushi super.

Grażyna

Długi czas oczekiwania, 2h. Sushi pyszne

Joanna

Spore kawałki wszystko mega świeże

Maciej

Wszystko super smaczne ciepłe

Katarzyna

Wszystko smaczne, świeże i ładnie zapakowane (zamówienie na wynos).

Monika

Dziękujemy za ocenę.
Serdecznie zapraszamy ponownie:)
~ Zespół Hanesushi

Na jeden raz

Leo

Dziękujemy za ocenę.
Zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową: sushi.renova@gmail.com
~ Zespół Hanesushi

Polecam! Bardzo dobre sushi!

Wioleta

Przepyszne jak zawsze :)

Natalia

Pysznie

Sebastian

Wszystko ok, ale kiedyś sushi było lepsze.

Anna

Bardzo sympatyczna obsługa a sushi przepyszne, świeżutkie:)

Agnieszka

Super

Anita

Brak

Wiktoria

Rewelacyjnie, pięknie podane i smaczne. Podoba mi się, że zamówienie na godzine było zrealizowane o czasie :)

Karolina

Bardzo pyszne sushi. Polecam i nie raz jeszcze będę korzystać

Izabela

Jak zwykle super

Anita

Jak zwykle pyszne jedzenie :)

Milena

Tym razem daję mniej gwiazdek, bo węgorz w nigiri był nieświeży, miał skórę i był spleśniały. Proszę o lepszą kontrolę.

Maria

Wszystko super

Agnieszka

Wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie.

Mariusz

Za długo czekałam na dostawę ok3 godz

Anna

Wszystko ok

Katarzyna

Bardzo dziękujemy za ocenę:)
Serdecznie zapraszamy ponownie.
~ Zespół Hanesushi

Brak

Yuliia

Serdecznie dziękujemy za opinię. :)
Zapraszamy poniwnie.
~ Zespół Hanesushi

Polecam

Agnieszka

Bardzo dziękujemy za ocenę.
Jest nam niezmiernie miło:)
Zapraszamy ponownie.
~ Zespół Hanesushi

Nie ma

Yuliia

Super jak zwykle. Polecam

Anita

Pycha i dość szybka dostawa

Maria

Najlepsze sushi, zawsze wybieram hane sushi

Patrycja

polecam, duże kawałki zawsze świeże

Patrycja

najlepsze sushi jakie jadłam bardzo przystępne ceny, estetyka podania i smak bardzo duży wybór setów

Paulina

pyszne i świeże sushi

Maria

Bardzo dobre, świeże jedzenie, miły dostawca i w miarę szybka dostawa. Zamawialiśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni.

Dorota

Wszystko w porządku. Jedzenie pyszne!

Milena

Brak uwag, bardzo dobre sushi!

Zinaida

pyszne nigiri, palce lizać

Maria

smaczne

rafał

Gdyby nie doszło do pomyłki byłoby 5

Anna

Super

Wioleta

Świetna restauracja, dobre sushi

Svietlana

Pyszne jak zawsze😋

Beata

Cieszymy się że Pani smakowało. Serdecznie zapraszamy ponownie.
Z poważaniem Hanesushi
~ Zespół Hanesushi

Jak zwykle rewelacja

Anita

Miło nam to słyszeć.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Z poważaniem Hanesushi
~ Zespół Hanesushi

Szybka obsługa i smaczne jedzenie

SZYMON

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że smakowało i że nasza obsługa spełniła oczekiwania. Zapraszamy ponownie do Hanesushi :)
~ Zespół Hanesushi

Jak zwykle rewelacja 😍

Anita

przepyszne sushi, szczególnie typu california i w omlecie

Maria

Bardzo mało awokado w futomaki

Patrycja

Wszystko było super świeże

Wioleta

Mało praktycznie zapakowanie jedzenie. Brak słodkiego sosu w cenie zamówienia.

Szymon

Swieże, doskonałe smaki

Beata

Jedzenie pyszne i ładne. Jedyna uwaga to że zamówienie złożyłam ma 17:00, było gotowe ok 17;30

Aneta

Pycha!!

Julia

Nie dodali płatnych suosów z zamówienia. Ale jedzenie jest pyszne, jak zawsze.

Yulia

Dzień dobry.
Bardzo dziękujemy za ocenę.
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Prosimy o kontakt z restauracją,
Z poważaniem Hanesushi
~ Zespół Hanesushi

Sushi super nasze ulubione. W ostanim zamówieniu niestety zabraklo w rolce mango bylo nam pzykro.

Łukasz

Dziękujemy za miłe słowa i za to że jesteście z nami. Przykro nam za brak mango w ostatnim zamówieniu- przepraszamy za to niedopatrzenie. Dołożymy starań, żeby sytuacja się nie powtórzyła:)
~ Zespół Hanesushi

Smacznie i pysznie. Polecam!

Natalia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że smakowało:)
~ Zespół Hanesushi

Przepyszne sushi

Patrycja

Pyszne